Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

2'li Vücut Bakım Seti (Aloe Vera + Nar Özü)
%55
indirim
Jeuvenile

2'li Vücut Bakım Seti (Aloe Vera + Nar Özü)

239.90 TL

109.00 TL
Saat 14:00’a kadar olan siparişlerde Aynı gün kargo
792 kişinin favorisi
Sepete Ekle
Ürün Bilgileri:

Set 2 üründen oluşur: Aloe Vera Nemlendirici ve Onarıcı Vücut Losyonu 200 Ml + Nar Özü Nemlendirici ve Koruyucu Vücut Losyonu 200 Ml

2'li Vücut Bakım Seti (Aloe Vera + Nar Özü)

Aloe Vera Nemlendirici

Aloe Vera Nemlendirici ve Onarıcı Vücut Losyonu

Organik aloe vera suyu ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü ile kuru, hassas ve pul pul olmuş cildi derinlemesine nemlendirir, doğal ışıltısını ve yumuşaklığını geri kazandırır. Cilt daha bakımlı bir görünüme kavuşur. Kolayca emilir, yağlı his bırakmaz. Hafif ve hoş kokulu formülü ile cildinize bakım yapar, canlılık verir.

Kullanım Şekli/Uyarılar: Dirsek, diz ve topuk bölgelerine daha yoğun olmak üzere tüm vücudunuza günlük olarak uygulayın. Daha iyi sonuç almak için duştan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözle direkt temasından kaçınınız, temas halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

 

Nar Özü Nemlendirici ve Koruyucu Vücut Losyonu

Nar Özü Nemlendirici

Nar özü sayesinde cildin canlılığını azaltan ve erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan dış etkenlere karşı antioksidan içeriği ile koruma sağlar. Kuru ve mat cildi derinlemesine nemlendirir, doğal ışıltısını geri kazandırır. Cilt daha yumuşak ve bakımlı bir görünüme kavuşur. Kolayca emilir, yağlı his bırakmaz. Hafif ve hoş kokulu formülü ile cildinize bakım yapar.

Kullanım Şekli/Uyarılar: Dirsek, diz ve topuk bölgelerine daha yoğun olmak üzere tüm vücudunuza günlük olarak uygulayın. Daha iyi sonuç almak için duştan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözle direkt temasından kaçınınız, temas halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Ürün Değerlendirmeleri (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Bırakın

Telefon numaranız yorumlarda yayınlanmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar *