Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

2'li Vücut Bakım Seti (Nar Özü + Shea Butter)
%54
indirim
Jeuvenile

2'li Vücut Bakım Seti (Nar Özü + Shea Butter)

239.90 TL

109.90 TL
Saat 14:00’a kadar olan siparişlerde Aynı gün kargo
962 kişinin favorisi
Sepete Ekle
Ürün Bilgileri:

Set 2 üründen oluşur: Nar Özü Nemlendirici ve Koruyucu Vücut Losyonu 200 Ml + Shea Butter Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu 200 Ml

2'li Vücut Bakım Seti (Nar Özü + Shea Butter)

Nar Özü Nemlendirici

Nar Özü Nemlendirici ve Koruyucu Vücut Losyonu

Nar özü sayesinde cildin canlılığını azaltan ve erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan dış etkenlere karşı antioksidan içeriği ile koruma sağlar. Kuru ve mat cildi derinlemesine nemlendirir, doğal ışıltısını geri kazandırır. Cilt daha yumuşak ve bakımlı bir görünüme kavuşur. Kolayca emilir, yağlı his bırakmaz. Hafif ve hoş kokulu formülü ile cildinize bakım yapar.

Kullanım Şekli/Uyarılar: Dirsek, diz ve topuk bölgelerine daha yoğun olmak üzere tüm vücudunuza günlük olarak uygulayın. Daha iyi sonuç almak için duştan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözle direkt temasından kaçınınız, temas halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

 

Shea Butter Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu

Shea Butter Yoğun Nemlendirici

Kuru ve mat cildi derinlemesine nemlendirir, doğal ışıltısını geri kazandırır. Shea butter ve cacao butter içeriği ile yumuşaklık ve parlaklık verir. Kuruluğun oluşmasını engellemeye cilt bariyerini korumaya yardımcı olur. Kolayca emilir, yağlı his bırakmaz. Hafif ve hoş bir kokulu formülü ile cildinize bakım yapar.
 
Kullanım Şekli/Uyarılar: Dirsek, diz ve topuk bölgelerine daha yoğun olmak üzere tüm vücudunuza günlük olarak uygulayın. Daha iyi sonuç almak için duştan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözle direkt temasından kaçınınız, temas halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Ürün Değerlendirmeleri (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Bırakın

Telefon numaranız yorumlarda yayınlanmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar *