Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Hızlı Bronzlaşmak İçin Neler Yapılabilir?

Hızlı Bronzlaşmak İçin Neler Yapılabilir?

Yaz ayları geldiği zaman vücudunuzun ihtiyacı olan D Vitamini de bolca karşılanmaya başlayacaktır. Özellikle de tatile çıkanların en fazla üzerinde durmaya özen gösterdiği konuların başında hızlı bronzlaşmak gelir. Ki pek çok kadın da cildinin bronzlaşıp çok daha güzel bir görünüme kavuşmasını istemektedir. Bu hem bolca D vitamini alma hem de cilde daha farklı bir görünüm kazandırma açısından da gerekliliği bulunan bir durumdur. Bu sebepten dolayı da yazımızda sizler için hızlı bir şekilde nasıl bronzlaşabileceğinize dair bilgiler sunmak istiyoruz. Bu sayede güneş ışınlarından etkilenip kızarmadan ne şekilde bronz olabileceğinizi de keşfetmiş olacaksınız.

Bronzlaşmak İçin Ölü Hücrelerden Arının

Cildinizin sıkıntısız bir şekilde bronz bir forma ulaşmasını sağlamak adına öncelikli olarak ölü hücrelerden arınmanız gerektiğine dikkat çekmek isteriz. Bu atacağınız ilk adım olmalıdır. Ki bunun için de birçok önemli cilt bakım seti ve nemlendirici krem seçeneğinden de destek alabilirsiniz. Cildinizin içerisindeki gözenekleri etkisi altına alacak olan bakteri ve hücreleri kontrol edebilmek amacıyla sizlerin düzenli bir bakım gerçekleştirmeniz, yaz aylarında çok daha sorunsuz bir şekilde bronzlaşmanızı da desteklemiş olacaktır. Bu süreç göz önüne alındığında da cildinizi daima beslemeli, temiz ve hijyenik bir formda tutmalısınız ki, bu sayede çok daha sağlıklı bir cilt bakım düzenine erişebilin. Bu düzen cildin daha çabuk bronzlaşmasını da sağlayabilecek kapasitede bir düzen olmaktadır.

Bu kapsamda da artık sizlerin doğal yollardan ve malzemeler desteğiyle ne şekilde bronzlaşabileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Cildinizi güneş ışınlarına teslim ederken bu tarz takviyelerden yararlanmaya başlarsanız eğer, çok daha sağlıklı bir cilt görünümüne de kavuşmayı başarmış olursunuz daima.

Kahve ile Cildinizi Bronzlaştırabilirsiniz

Kahvenin cildi bronzlaştırma etkisi çok fazla. Hazırlayacağınız kahve kürümü sayesinde de cildinizde amaçlamış olduğunuz bronzluk etkisine kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kahve cildinizdeki selülitlere de doğrudan iyi gelebilecek türden bir üründür. Bu formül için sizlerin bir fincan kahve tozu ile iki yemek kaşığı zeytinyağını macun kıvamı elde edene dek bir kabın içerisinde karıştırmanız gerekmektedir. Bu karışımı da yüzünüz, bacaklarınız ve kollarınıza iyice yedirmelisiniz. 15 dakika boyunca cildinizde kalacak olan bu karışımı sonrasında da ılık su ile yıkamalısınız. Bu sayede doğal bir şekilde bronzlaşma imkanını da rahatlıkla yakalamış olacaksınız. Bu süreçte bakıldığı zaman kahvenin cildi iyileştirici etkisini gerçekten de çok verimli bulabilirsiniz.

Limon ile Cildi Bronzlaştırabilirsiniz

Evet limon ve bronzlaşma fikrini duyduğunuz zaman şaşırma olasılığınız çok fazla. Ancak durum gerçekten de öyle. Limonun cildi doğrudan bronzlaştıracak bir etkisi var. Üstelik bu bronzlaşma formülünü uygulamak da çok basit. Limon suyunu cildinize sürüp 15 dakika boyunca bekletin. Sonrasında ise ılık bir su yardımıyla cildinizi limondan ayırın. Limonun güneş ışınlarını farklı bir şekilde sentezleyebilme özelliği sayesinde, dinlenmiş bir cilde kavuşma olanağı da yakalamış olacaksınız. Bu açıdan bakıldığı zaman limon suyunu cildinize çok iyi gelecek bir süreç içerisinde uygulayıp verim alma olanağı da yakalayabilirsiniz. Cildinizi bronzlaştırma konusunda etkili bir seçeneğe dönüşebilir.

Kakao Yağı ile Cildi Bronzlaştırabilirsiniz

Cildinizin rahat ve hoş bir bronzlaşma görünümüne dahil olması adına kakao yağı da ideal bir seçenek olacaktır. Kakao yağını düzgün bir şekilde kullanarak rahat bir bronzlaşma imkanı da bulabilirsiniz. Bu sistem bakıldığı zaman etkili bir şekilde sizler kakao yağını kullanarak cildinizi bronz bir konuma taşıma olanağı da bulabilirsiniz.

Zeytinyağı ile Bronzlaşabilirsiniz

Zeytinyağı formülü ile sizler bronzlaşma imkanı da bulabilirsiniz. Zeytinyağını cildinize doğrudan uygulayarak rahatlıkla bronzlaşmaya müsait bir konum aktarabilirsiniz. Sizlerin cilt bakımı açısından sağlıklı bir sürece erişim sağlamak adına da zeytinyağından destek alabilirsiniz. Bu süreç bakıldığı zaman zeytinyağının mucizevi etkilerini muhakkak denemeniz gerekiyor. Ki genel yapısı da cilde temasta her zaman önemli sonuçlar oluşturacak olan zeytinyağının, yanma etkisinin uzağında doğrudan bronzlaşabileceğiniz bir form elde etmenizde de verim oluşturacağı konuşuluyor. Bu sebepten dolayı da cildinize iyi gelecek bir formül aktarımı gerçekleştirebilmeniz açısından zeytinyağı ile de masaj yapabilir, cildinizin bronzlaşmasını da bu sayede destekleyebilirsiniz.

Bütün bu husus ve detayların yanı sıra cilt bakımı da bronzlaşma aşamalarında daima dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Çünkü cildinizi her zaman kontrol altında ve sağlıklı bir düzende tutmanız şarttır. Birçok önemli cilt bakım seti ve besleyici krem takviyeleri sayesinde cildinize gerekli görülen bakım aşamalarını rahatlıkla aktarabilir, bu sayede de çok daha güzel bir cilt düzeyine de erişimi destekleyebilirsiniz. Bu aşamalarda cilt bakımı daima birinci sırada tutmanız gereken bir süreçtir ve bu süreci muhakkak ilerletip cildinize ihtiyaç duyulan ilgi ve bakımı göstermelisiniz. Bunu başardığınız zaman zaten yaz aylarında bahsi geçen takviyelerle birlikte cildinizi çok daha çabuk bronzlaştırma olanağını da yakalamış olacaksınız. Hem de kısa bir süre içerisinde…


Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

AHA ve BHA Cilde Faydaları Nelerdir? AHA ve BHA Arasındaki Farklar Nelerdir?

AHA ve BHA Cilde Faydaları Nelerdir? AHA ve BHA Arasındaki Farklar Nelerdir?

AHA ve BHA asitleri, tek başlarına asit olmayıp birer sınıflandırmayı ifade eder. AHA (Alfa Hidroksi Asit) grubunda bulunan asitler mandelik asit, laktik asit, sitrik asit ve glikolik asittir. BHA (Beta Hidroksi Asit) grubunu ise tek bir asit oluşturur; o da salisilik asittir.

Procapil Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Serumu Nasıl Kullanılmalıdır?

Procapil Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Serumu Nasıl Kullanılmalıdır?

Procapil, farklı maddelerin bir araya gelmesiyle elde edilen kompleks bir maddedir. Biotinoyl Tripeptide – 1, Oleanolik Asit ve Apigenin içeriğine sahip olduğu için bu kompleks maddenin çeşitli etkileri vardır.

Sivilceler Neden Oluşur? Sivilceli Ciltler İçin Nemlendirici Nasıl Seçilmelidir?

Sivilceler Neden Oluşur? Sivilceli Ciltler İçin Nemlendirici Nasıl Seçilmelidir?

“Sivilce neden olur?” diyenlere cevap olarak hormonsal değişimlerden, cildin yağ dengesindeki bozulmalardan ve yanlış beslenme tarzından söz edilebilir.

BHA (Salisilik Asit) Nedir? Hangi Cilt Tipleri Salisilik Asiti Tercih Etmelidir?

BHA (Salisilik Asit) Nedir? Hangi Cilt Tipleri Salisilik Asiti Tercih Etmelidir?

Salisilik asit, halk arasında yaygın olarak bilinenin aksine bir kimyasal değildir. Bu madde, bilimsel adı “Salix alba” olan ak söğüt ağacının yapraklarından elde edilir.

Gözenekler Neden Büyür? Gözenekleri Nasıl Sıkılaştırabiliriz?

Gözenekler Neden Büyür? Gözenekleri Nasıl Sıkılaştırabiliriz?

Gözeneklerin büyümesi, deri sağlığının genel durumu ile alakalıdır. Gözeneklerdeki bozulmaların sebep olduğu problemler ortaya çıkıyorsa kişisel bakımın aksatılmaması gerekir.

Anti-Age Krem Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? En iyi Anti-Age Ürünler Hangileridir?

Anti-Age Krem Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? En iyi Anti-Age Ürünler Hangileridir?

Yaşlanma belirtilerine karşı mücadele etmek istiyorsanız, krem seçerken dikkat etmeniz gereken detaylar bu yazımızda bahsedilmiştir.

Doğru Cilt Bakımı ile Cildinizi Güzelleştirme

Doğru Cilt Bakımı ile Cildinizi Güzelleştirme

Aydınlık, tertemiz, kusursuz, ışıl ışıl bir cildi kim istemez ki! Cilt bakımı, her şeyden önce bir zorunluluktur.

Cildinizin Taze Ve Nemli Olması İçin İzlemeniz Gereken 5 Yol Haritası

Cildinizin Taze Ve Nemli Olması İçin İzlemeniz Gereken 5 Yol Haritası

Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli noktası cilt bakımıdır. Bunun için doğru adımları izleyerek, cilt için gerekli olan vitaminler sağlanmalıdır.

Makyaj Sonrası Cilt Bakımının Önemi

Makyaj Sonrası Cilt Bakımının Önemi

Bu yazımızda makyaj sonra cilt bakımın önemine değineceğiz. Sağlıklı bir cilt için özellikle makyaj yapanların cilt bakımına önem vermesi gerekmektedir.

Cilt Üzerinde Leke Neden Oluşur Nasıl Giderilir?

Cilt Üzerinde Leke Neden Oluşur Nasıl Giderilir?

Cilt lekelerinin oluşma sebepleri ve nasıl cilt lekelerin kurtuluruz?

Bir Kadını Güzel Gösteren 3 Nokta

Bir Kadını Güzel Gösteren 3 Nokta

Bu yazımızda kadınları güzel gösteren 3 noktaya değineceğiz. Daha fazlası için bloğumuzu takip edebilirsiniz.

Cilt Güzelliği İçin 5 Etkili Formül

Cilt Güzelliği İçin 5 Etkili Formül

Bu yazımızda cilt güzelliğiniz için önerdiğimiz 5 etkili formülden bahsedeceğiz...