Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Firmamız 1995'ten bu yana kozmetik sektörü içerisinde yer almakta olup Türkiye, Fransa, İngiltere ve Amerika'da hizmet vermektedir. 2019 yılında Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Firmamız müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek tüm alt yapısını bu ilke üzerine başarılı bir şekilde kurmuştur. Misyonumuz en iyi içerikli ve kaliteli kozmetik ürünlerini en uygun fiyata müşteriye ulaştırmaktır. Ürünlerimizin etkileri klinik çalışmalarla ispat edilmiştir.

Beauty in 3 Steps "3 Adımda Güzellik” Sloganı

Jeuvenile kozmetik 3'lü setleri, birlikte düzenli kullanıldığında çok daha iyi sonuçlar vermektedir. 3 adımda güzellik sloganı ile hareket eden firmamız öncelikli olarak 3 üründen oluşan cilt bakım, saç bakım ve vücut bakım setleri üreterek daha hızlı ve etkili sonuçlar almanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Fransa’daki kimyagerlerimiz tarafından hazırlanan özel formülü sayesinde her cilt ve saç tipine uygun setleri ile kısa zaman içerisinde en etkili sonuçları almanızı sağlamaktadır. Ürünlerimiz arasında cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri bulunmaktadır.

Sektörde Lider Firma

Firmamız başarılı çalışmaları ile yurt dışında sektör içerisinde lider konumda yer almakta ve Türkiye pazarına girişi ile adından başarıyla söz ettirmektedir. Kampanya ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerinin yanında yer alan firmamız yenilikçi bir anlayış içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Neden Biz Tercih Ediliyoruz

Ürünlerimiz;

  • En kaliteli içeriklerle üretilmiştir,
  • Fransız kimyagerler tarafından özel formüllerle geliştirilmiştir,
  • Paraben, alkol, sles ve boya gibi zararlı kimyasallar içermez,
  • Koruyucu etkinlik test, mikrobiyolijik test ve yurt dışından dermatolojik test sertifikalıdır,
  • Sağlık Bakanlığı kaydı bulunmaktadır,
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir,
  • Paketleri %100 geri dönüştürebilir şekilde üretilmiştir.

Tüm ürünlerin gönderimi özel ambalajlar ile yapılmakta olup en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Jeuvenile cilt ve saç bakım ritüelleri ile gün içerisinde cildinizin ve saçınızın ihtiyaç duyduğu nemi ve vitaminleri Jeuvenile kozmetik ürünleri ile alabilirsiniz.